Mışıl Kids Hakkında

1987 Yılında tekstil sektörüne adım atan Teks Team markası, Nevzat KILIÇ tarafından kuruldu. Sektörde, yenilikçi, inovatif ve rekabetçi çizgisinden taviz vermeden ilerleyen Teks Team, bu süre içerisinde kararlı bir şekilde büyümeye devam etti. 4 personel ve 80m²’li bir atölyeyle başlayan bu yolculuk,tam donanımlı 9.400m² kapalı alana sahip, 4 katlı modern bir tesis haline geldi. Teks-Team ailesinin tüm çalışanları, markalarına ve kalite anlayışına olan bağlılıklarını, işlerini en iyi şekilde yaparak gösterir. Dünyanın birçok ülkesindeki global markalara üretim yapan firmamız, Türkiye’de en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Teks Team 34 yıldan beri Avrupa’nın en iyi markalarına başarılı bir şekilde üretim yapmaktadır. 2017’de kurulan MIŞIL Kids markamız ile yurt içinde yakaladığımız başarıyı yurt dışında da yakalamayı hedefliyoruz.

Teks-Team
Kumaş Kontrol

Üretim Hattımız

Kumaş Kontrol

Mışıl Kids’e gelen tüm kumaşlar kesim aşamasına geçmeden önce deneyimli kontrol ekibi ve teknolojik kumaş kontrol makinesinde kontrol edilir.

Kumaş Kontrol

Üretim Hattımız

Model Hazırlama ve Kalıp

Koleksiyonumuzun planlaması yapıldıktan sonra son teknoloji yazılım ve cihazlar ile model, kalıp ve serileme hazırlıkları yapılır.

kesim

Üretim Hattımız

Kesim

Kesim kalıpları hazırlanan kumaşlar otomatik kesim makineleri ile kusursuz şekilde kesilir.

Baskı

Üretim Hattımız

Baskı

Çevre ve insan dostu boyalar ile üretim için en doğru olan baskı tekniği tespit edilerek mükemmel sonuca ulaşmak hedeflenir. 2 adet 10 ve 12 masalı ahtapot makinelerimizle plastik baskı ve su bazlı baskı; 2 adet kesici plotter makinelerimizle folyo baskı ve reflektör baskı yapmaktayız. 2 adet süblime basım makinemizden çıkan kağıt baskıları kalender pres makinemiz sayesinde kumaşlara uygulamaktayız. Bunların dışında baskı üretim hattında kullandığımız diğer baskı çeşitleri transfer flok baskı, taş baskı, varak baskı, gofre baskı ve bonded baskıdır. 9 renge kadar 2 adet 18 kafalı Barudan marka tam otomatik nakış makineleri ile detaylı ve hassas üretimler yapılır.

Nakış

Üretim Hattımız

Nakış

9 renge kadar 2 adet 18 kafalı Barudan marka tam otomatik nakış makineleri ile detaylı ve hassas üretimler yapılır.

Baskı

Üretim Hattımız

Kalite Kontrol

Ürünlerin siparişe uygunluğu kalite yönetim ve geliştirme elemanlarımızca titizlikle kontrol edilmektedir.

Laboratuvar

Üretim Hattımız

Laboratuvar

Laboratuvar testlerini geçen ürünler üretim aşamasına devam eder. Ayrıca Ar-Ge ekibimiz inovatif çalışmalarını laboratuvar ortamında geliştirir.

Paketleme

Üretim Hattımız

Paketleme

İstenilen özelliklere bağlı olarak ambalaj ve kolileme işlemleri yapıldıktan sonra ürünler gönderime hazır hale gelir.

Hedefler

• Tekstil sektöründe; fark yaratan çizgiler, kalite, hizmet, yenilik, müşteri memnuniyeti konularında standartları belirleyen ve tercih edilen firma olmak.

• Yenilikçi, araştırma ve geliştirme hedefli yönetim politikası, müşteri memnuniyeti, uluslararası pazarda değişen talep ve istekleri karşılayacak kaliteli ve hızlı üretim yapmak, Tekstil sektöründe Türkiye´nin güvenilir ve tercih edilen firmaları arasında yer almak.

Görevlerimiz

• İnsana ve teknolojiye yatırım yapmak, uygun maliyetlerle müşterilerimizin taleplerini, kaliteden ödün vermeden üretmek.

• Koşulsuz müşteri memnuniyeti politikası ile faaliyet göstermek. Tekstil sektörünü geliştirerek, ülke ekonomisine fayda sağlayacak başarılı projelere imza atmak,

• Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,

• Kalite anlayışından ödün vermeden verilen işi eksiksiz olarak doğru ve zamanında yapmak,

• Ürün ve hizmetlerimizi doğru şekilde sunmak, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak,

• İnsanların giyim zevklerine ve modaya uygun, kendilerini rahat ve özgür hissedebilecekleri kaliteli ürünler sunmak,

• Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetimle, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak,

• Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak, takım ruhunu desteklemek, çalışanlar arası sinerjiyi yaratmak ve arttırmak,

• Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir firma olmak için daha çok çalışmak,

teklif al Teklif Alın